Ekinex - KNX cool design

KNX/EIB systém v zaujímavom dizajne za ešte zaujímavejšie ceny. Prostredníctvom našej spoločnosti už aj na slovenskom trhu.

viac

RTI - riadenie nielen AV komponentov

Primárnou úlohou RTI je bezkompromisná integrácia AV komponentov a zostáv. Ale svojou schopnosťou spolupráce s inými systémami dokáže byť RTI prekvapujúcim nadradeným riadiacim systémom.
viac

CDinnovation - multifunkčná brána

Brána a KNX server medzi riadiacimi systémami (RTI, Crestron, AMX, ...) a integrovanými zariadeniami (BACNET, Modbus, DMX, Alexa, Sonos, MQTT, ...).

viac

Future Automation - mechanizmy pre AV

TV alebo projektor nie je vždy vítaný dizajnový doplnok interiéru. Skryte ho za obraz, do komody alebo pod posteľ a on sa vám ukáže vtedy, ak ho chcete práve pozerať.

viac

Atlona, CYP - videodistribúcia

Distribúcia video signálov, prevodníky, scalery, rozbočovače a nový koncept šírenia obrazu v multimediálnych domácnostiach.


viac

Eelectron - KNX cool design

KNX/EIB systém v zaujímavom dizajne za ešte zaujímavejšie ceny. Prostredníctvom našej spoločnosti už aj na slovenskom trhu.

viac

Crestron - bez kompromisov

Ak nechcete pri programovaní svojho domu počuť od technika - "to sa nedá", Crestron je tou správnou voľbou pre najnáročnejších užívateľov inteligentných domov.

viac

Mirage - najlepší audio multiroom

V súčastnosti najlepší audioserver na trhu, ktorý podporuje množstvo internetových služieb a úžasnú správu domácej audioknižnice. V rozšírenej konfigurácii je to samostatný iPadový multiroom.
viac

Origin Acoustics - inštalačné reproduktory

Do stropu, steny, na terasu, do záhrady, do kúpeľne, či len tak do izby. Hudbu môžete mať všade.


viac