Inteligentné domy

Inteligentný dom neznamená vypnutie svetla alebo zatiahnutie žalúzií v celom dome jedným tlačidlom. Ak sa to však udeje z dôvodu, že dom vyhodnotil správanie užívateľa na základe skúseností z predošlého dňa, potom ho možno nazvať inteligentným. To je naše chápanie inteligent- ného domu a na základe toho si dovolíme tvrdiť, že v našich komerčných podmienkach inteligentný dom ešte nevznikol. My sa však pokúšame k tomu smerovať.

Integrácia riadenia AV inštalácií

Našou ponukou riadiacich systémov vieme zabezpečiť spustenie high-endového domáceho kina alebo zložitej hi-fi zostavy do toho správneho režimu len jedným stlačením tlačidla na iPade/iPhone alebo na jednom integračnom diaľkovom ovládači.

MaR trochu inak

Pod pojmom meranie a regulácia sa nemusí skrývať len rozvádzačová priemyselná riadiaca jednotka, ktorá komunikuje len prostredníctvom priemyselných protokolov a smerom k užívateľovi je veľmi neprístupná. Dnešná MaR regulácia je otvorená najmä užívateľovi, aby vedel svoju kotolňu alebo strojovňu kontrolovať cez svoje rozhrania (iPad, iPhone, Android, PC) odkiaľkoľvek a cez príjemnú vizualizáciu rozumel svojej technológií, za ktorú zaplatil. Dnešné MaR riadiace jednotky plnohodnotne komunikujú a najmä spolupracujú s nadradeným riadiacim systémom.

Progresívne multimediálne inštalácie

Používame najnovšie spôsoby šírenia hudby a filmov v rámci nadštandardných multimediálnych domácností. Zabudnite na konvenčný audio multiroom. Film a televízne vysielanie sa šíria obyčajným ftp káblom do ktorejkoľvek miestnosti. V skrinkách, nábytku a stropných podhľadoch už nenájdete množstvo káblov a prehriatych AV zariadení. To je len v skratke náš spôsob realizácie súčasnej multimediálnej domácnosti.

Predaj špeciálnej rezidenčnej techniky

Sme distribútorom alebo predajcom rôznej špecializovanej rezidenčnej techniky pre inteligentné domy a nekonvenčných multimediálnych zariadení.

Reálny energetický audit, monitoring

Luxus a nadštandardné bývanie sú spojené s vysokými nákladmi za energie. Skúsenosti z energetickej optimalizácie v priemysle nás priviedli k zberu dát v aizovaných domoch. Vyhodnotením tokov energií a správnym zásahom do riadenia technológií, sa dajú dosiahnuť neočakávané úspory.